Шини для спецтехніки 18-19.5 (445/65-19.5) CEAT MPT 503 16PR TL (на навантажувач, екскаватор, сільхосптехніка)
MPT 503 MULTI-PURPOSE TRACTOR
Модель MPT 503 має спрямований малюнок протектора V-подібного типу з підвищеною прохідністю. Велика ширина ребер і їхнє щільне розташування покращує розподіл навантаження під час експлуатації на твердому покритті, а також підвищує зносостійкість, що дає триваліший термін експлуатації шин. Ця модель розроблена для універсального застосування на різному типі техніки за дотримання допустимого навантаження і швидкості.
MPT 503 — ці шини мають чудове зчеплення й покращений опір проколам у поєднанні з високою радіальною й поперечною стабільністю. Переваги моделі — це глибокий протектор, який покращує стійкість до проколам та ушкодженням. Посилений міцним нейлоновим кожухом каркас і товста боковина, забезпечують стійкість до динамічних навантажень.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності
- Міцна конструкція стійка до проколів, порізів і відколів
- Універсальність експлуатації на різній техніці
- Гарантия от производителя на 5 років

ЗАСТОСУВАННЯ
- Екскаватор
- Навантажувач
- Телескопічний навантажувач
- Малогабаритні грейдери
- Різальна спецтехніка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CEAT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 19.5" |
| Діаметр колеса/диска | 19.5" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Ширина шини | 445 мм |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс навантаження шини | 167 |
| Індекс швидкості | D |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадочний діаметр шини | 19.5" |
- Ціна: 27 150 ₴




