Шины для спецтехнки 460/70 R24 (17.5LR24) 159A8 CEAT LOADPRO HARD SURFACE SB* TL

Шины для спецтехнки 460/70 R24 (17.5LR24) 159A8 CEAT LOADPRO HARD SURFACE SB* TL
LOADPRO HARD SURFACE BACKHOE / UTILITY TRACTOR / TELEHANDLER / ЕКСКАВАТОР / ТРАКТОР / ПОГРУЗОК
Модель LOAD PRO має агресивний, глибокий малюнок протектора для підвищеної прохідності. Прораховане розташування ребер протектора забезпечує рівномірний розподіл навантаження, що збільшує термін експлуатації шини та запобігає нерівномірному зношуванню. Достатня висота ребер дає гарну прохідність на бездоріжжі. Великі блоки в центральній частині протектора дають змогу рівномірніше розподілити навантаження під час руху твердими поверхнями. Модель універсальна та може використовуватися на будь-якій техніці, якщо не перевищувати швидкісні обмеження й максимальне навантаження.
*SB — "Steel Belted" — дослівно "сталевий ремінь" це маркування означає, що шина вирізняється наявністю посиленого металокорду та забезпечує шині підвищені показники вантажопідійманості та міцності.
LOAD PRO — шини мають чудове зчеплення й покращений опір проколам у поєднанні з високою радіальною й поперечною стабільністю. Переваги моделі LOAD PRO - шини мають малюнок протектора для чималого підвищення зчеплення з дорогою. Глибокий протектор покращує стійкість до проколам. Посилений міцним нейлоновим кожухом каркас і товста боковина, забезпечують вищу радіальну та поперечну стійкість.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності
- Міцна конструкція стійка до проколів, порізів і відколів
- Універсальність експлуатації
- Гарантия от производителя на 5 років

ЗАСТОСУВАННЯ:
- Екскаватор
- Навантажувач
- Телескопічний навантажувач
- Малогабаритні грейдери
- Різальна спецтехніка
- Сільська техніка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | CEAT |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Висота профілю шини | 70 |
| Країна виробник | Індія |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 4.60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 1254 мм |
| Ширина профілю | 455 мм |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Гарантійний термін | 84 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Індекс навантаження шини | 159 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадочний діаметр шини | 24" |
- Ціна: 30 860 ₴



