Сільхоз шини 16.9 R38 (420/85R38) 141A8 ROSAVA TR-201 TT (з камерою)
TR-201
Шина радіальної конструкції. Малюнок протектора підвищеної прохідності типу "ялинка". Має гарний самоочищення й низький питомий тиск на ґрунт завдяки ненасиченому малюнку протектора та радіальної конструкції, яка має оптимальну пляму контакту, ніж діагональні аналоги конкурентів. Особлива конфігурація ґрунтозачепів забезпечує високі показники зчеплення і стійкості на м'якому ґрунті. Можлива експлуатація на екскаваторах на основі тракторів.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Радіальна конструкція
- Високі показники прохідності
- Низький удний тиск на ґрунт
- Добра самоочисна
- Камера постачається в комплекті
ЗАСТОСУВАННЯ
Задні дротові колеса тракторів:
- МТЗ-892, -952, -900, -920, -1021, -1025
- ХТЗ-16031, -16131, -16331
- РТМ-160
- ЛТЗ-140
- ЮМЗ-8244
- Claas: Ares 566RZ, Celtis 456, Axos 340 CX, Arion 510
- Case IH MXU110
- McCormick Intl MC100
- John Deere 6400 SE
- Steyr M 9094
- Fendt Favorit
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 38" |
| Індекс навантаження шини | 141 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Дополнительные характеристики | |
| Вісь | Універсальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина шини | 16.9" |
| Зовнішній діаметр шини | 1675 мм |
| Обід рекомендований | W15L |
| Ширина профілю | 429 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 2575 кг |
| Діаметр колеса/диска | 38" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 500 ₴



