Шини для спецтехніки 20.5 R25 TRIANGLE TB516 L3 ★★ TL (навантажувач, грейдер)
Універсальна радіальна шина для навантажувачів, бульдозерів та іншого обладнання, має широкий агресивний малюнок протектора для чудової керованості, чудового зчеплення з дорогою й бокового зчеплення. Міцна плечова зона та потовщена боковина забезпечують чудову стійкість до пошкоджень і агресивних впливів довкілля робочої среды. Міцна конструкція корпусу для підвищеної стійкості до ударів і порізів. Мають рисунком протектора код TRA L-3 для максимального зчеплення на м'яких ґрунтах і забезпечення якісних тягових властивостей техніки для виконання різних завдань.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Радіальна конструкція
- Стійкість до проколів і порізів
- Універсальна застосування
ЗАСТОСУВАННЯ
- Навантажувач
- Грейдер
- Скрепер
- Землійна техніка
- Кар'єрна техніка
- Екскаватори
- Екскаватори навантаження

ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Глибина протектора — 30 мм
- Максимальне навантаження — 11500/7300 кг
- Тиск — 650/525 кПа
- Максимальна швидкість — 10/50 км/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Ширина шини | 20.5" |
| Індекс навантаження шини | 193 |
| Індекс швидкості | A2 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Посадочний діаметр шини | 25" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 25" |
| Діаметр колеса/диска | 25" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 990 ₴



