Шини для спецтехніки 35/65 R33 TRIANGLE TL535S+ L-5 ★★★ TL (навантажувач, самоскид)
Індустріальні шини. Застосовуються на будівельній, дорожній, комунальній, кар'єрній техніці. Мають надглибокий протектор типу L-5 для максимального зчеплення на м'яких ґрунтах і забезпечення якісних тягових властивостей техніки для виконання різних завдань. Модель TL535S+ має міцну радіальну конструкцію, яка добре протистоїть проколам і порізам.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ:
- Радіальна конструкція
- Стійкість до проколів і порізів
- Надглибокий протектор
- Висока зносостійкість
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Навантажувач
- Грейдер
- Скрепер
- Землійна техніка
- Кар'єрна техніка
- Екскаватори
- Екскаватори навантаження

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Глибина протектора — 95 мм
- Максимальне навантаження — 32500 кг
- Тиск — 800 кПа
- Максимальна швидкість — 10 км/год
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 65 |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина шини | 33" |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадочний діаметр шини | 33" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 33" |
| Діаметр колеса/диска | 33" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 170 ₴



