24.00 R35 TRIANGLE TB526S E-4 ★★ TL (навантажувач, самоскид, Білаз)

24.00 R35 TRIANGLE TB526S E-4 ★★ TL (навантажувач, самоскид, Білаз)
Універсальна радіальна шина для навантажувачів, бульдозерів, Білазів та іншого обладнання, має широкий малюнок протектора для чудової керованості, чудового зчеплення з дорогою й бічного зчеплення. Міцна плечова зона та потовщена боковина забезпечують чудову стійкість до пошкоджень і агресивних впливів довкілля робочої среды. Міцна конструкція корпусу для підвищеної стійкості до ударів і порізів. Мають рисунком протектора код TRA E-4 для максимального зчеплення на м'яких ґрунтах і забезпечення якісних тягових властивостей техніки для виконання різних завдань. Відмітною особливістю моделі TB526S є збільшена глибина протектора.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ:
- Радіальна конструкція
- Збільшена глибина протектора
- Стійкість до зношування
- Глибокий протектор
ЗАСТОСУВАННЯ:
- Навантажувач
- Белаз
- Грейдер
- Скрепер
- Землійна техніка
- Кар'єрна техніка
- Екскаватори
- Екскаватори навантажувача

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Глибина протектора — 65 мм
- Максимальне навантаження — 37500/18500 кг
- Тиск — 825/700 кПа
- Максимальна швидкість — 10/50 км/год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина шини | 24.00 |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 35" |
| Діаметр колеса/диска | 35" |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадочний діаметр шини | 35" |
- Ціна: 214 410 ₴


Відправка з 25 липня 2026
