Сільхоз шини 10.0/75-15.3 130A8 PETLAS UN-1 14PR TL
Модель UN-1 від Турецькою компанії Petlas призначена для використання на різній сельхозтехніці, причіпних агрегатах та іншому обладнанні. Малюнок протектора виготовлений як хвилясті поздовжні канавки, що зменшує коефіцієнт опору коченню і як наслідок економить паливо та збільшує термін експлуатації. Високі показники зносостійкості завдяки застосуванню якісних матеріалів і суворому дотриманню всіх етапів виробництва. Шина має гарний опір ударам і проколам, завдяки спеціальному композитному шару, що підвищує міцність каркаса. Посилена боковина та плечова зона ефективно протистоять динамічним навантаженням.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Стійкість до динамічних навантажень
- Високі показники зносостійкості
- Низький коефіцієнт опору коченню
ЕКСПЛУАТАЦІЯ
- Максимальний тиск у шині — 5.5 Bar
- Максимальне навантаження на шину — 1955 кг за швидкості до 40 км/год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PETLAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Посадковий діаметр шини | 15.3" |
| Ширина шини | 10" |
| Висота профілю шини | 75 |
| Індекс навантаження шини | 130 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Основні | |
| Вага | 20 кг |
| Зовнішній діаметр шини | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
- Ціна: 4 180 ₴



