Сільхоз шини 500/60-22.5 163A8 PETLAS IMF-18 16PR TL
IMF-18 FLOTATION
Модель IMF-18 від Турецькою компанії Petlas призначена для використання на причіпних агрегатах і навісному обладнанні. Малюнок протектора спеціально спроєктований для зменшення ймовірності налипання ґрунту, що збільшує опір. Рівномірний розподіл навантаження забезпечує рівномірний знос і тривалий термін експлуатації. Високі показники зносостійкості завдяки застосуванню якісних матеріалів і суворому дотриманню всіх етапів виробництва. Шина має гарний опір ударам і проколам, завдяки спеціальному композитному шару, що підвищує міцність каркаса. Посилена боковина та плечова зона ефективно протистоять динамічним навантаженням.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Стійкість до динамічних навантажень
- Високі показники зношування
- Низький коефіцієнт опору коченню
ЕКСПЛУАТАЦІЯ
- Максимальний тиск у шині — 3.0 Bar
- Максимальне навантаження на шину — 4390 кг за швидкості до 50 км/год
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PETLAS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Ширина шини | 500 мм |
| Висота профілю шини | 60 |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Індекс навантаження шини | 163 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 78 кг |
| Зовнішній діаметр шини | 1172 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
- Ціна: 19 790 ₴





