Шини для спецтехніки 15.5/80-24 163A6/151A6 CEAT Lift Pro 16PR TL
LIFT PRO TELEHANDLER / ТЕЛЕСКОПИЧЕСКИЙ ПОГРУЗЧИК
Модель LIFT PRO має класичний спрямований малюнок протектора класу R1 підвищеної прохідності. Щільне розташування ребер протектора забезпечує рівномірний розподіл навантаження, що збільшує термін експлуатації шини та запобігає нерівномірному зношуванню. Достатня висота ребер дає гарну прохідність на бездоріжжі. Потовщення в центральній частині ребра протектора дає змогу рівномірніше розподілити навантаження під час руху твердими поверхнями. Модель універсальна та може використовуватися на будь-якій техніці, якщо не перевищувати швидкісні обмеження й максимальне навантаження.
LIFT PRO — шини мають чудове зчеплення й покращений опір проколам у поєднанні з високою радіальною й поперечною стабільністю. Переваги моделі LIFT PRO - шини мають малюнок протектора класу R1 для чималого підвищення зчеплення з дорогою. Глибокий протектор покращує стійкість до проколам. Посилений міцним нейлоновим кожухом каркас і товста боковина, забезпечують вищу радіальну та поперечну стійкість.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ:
- Універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності
- Міцна конструкція стійка до проколів, порізів і відколів
- Універсальність експлуатації
- Гарантия от производителя на 5 років

ЗАСТОСУВАННЯ:
- Екскаватор
- Навантажувач
- Телескопічний навантажувач
- Малогабаритні грейдери
- Різальна спецтехніка
- Сільська техніка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CEAT |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 1250 мм |
| Ширина профілю | 395 мм |
| Призначення | Спецтехніка |
| Ширина шини | 15.5" |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 161 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Гарантійний термін | 84 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадочний діаметр шини | 24" |
- Ціна: 18 510 ₴




