275/70 R22.5 148/145M AEOLUS ASR79 (HN257) 18PR (РУЛЬ, ПРИЦЕП)

275/70 R22.5 148/145M AEOLUS ASR79 (HN257) 18PR (РУЛЬ, ПРИЦЕП)
Якісні шини від відомого китайського виробника AEOLUS. Модель ASR79 (рівніший HN257) покращена модель призначена для експлуатації на вантажних автомобілях і автобусах під час перевезення пасажирів і вантажів по дорогах регіонального типу з гарним покриттям. Придатна для встановлення як на кермову, так і причіпну вісь. Вирізняється невисоким рівнем шуму, порівнюючи з аналогами від інших виробників і добрими показниками зносостійкості.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Гарна дренажна система захищає від аквапланування
- Чудове зчеплення на мокрій і сухій дорозі
- Низький коефіцієнт опору коченню, підвищує економію палива
- Покращена стійкість до нагрівання, висока зносостійкість
- Стійкість до динамічних навантажень
ТИП ДОРОЖНОГО ПОКРИТТТЯ

ОСЬ ТРАНСПОРТА

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aeolus |
| Країна виробник | Китай |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Ширина шини | 275 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 148/145 |
| Індекс швидкості | M |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 510 ₴


Відправка з 29 квітня 2026
