Вантажні шини 295/80 R22.5 154/149M AEOLUS NEO Urban G (УНІВЕРСАЛЬНА)

Вантажні шини 295/80 R22.5 154/149M AEOLUS NEO Urban G (УНИВЕРСАЛЬНАЯ ОСЬ)
AEOLUS NEO URBAN G
"Urban" — міські шини розроблені спеціально для міського циклу
Нова лінійка шин NEO від відомого бренда AEOLUS має високі показники ходових характеристик, як-от паливна економність, безпека, стійкість до аквапланування і гарну зносостійкість. Розроблена для експлуатації на дорогах із гарним покриттям переважно для міських умов на автобусах, залучених під час перевезення пасажирів.
Шини бренда AEOLUS NEO мають технологію REGROOVABLE — це спеціальна технологія, що дає змогу заглибити протектор шини після зносу основного протектора, завдяки спеціальному шару під протектором. Рекомендується занурювати протектор не більш ніж на 4 мм, така технологія дає змогу використовувати шини на 120%.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Неспрямований малюнок підходить для будь-якої осі
- Експлуатація в міських умовах із постійним циклом "старт-стоп"
- Гарна стійкість до стирання завдяки закритій плечовій зоні
- Високий показник паливної економності
- Низький коефіцієнт опору коченню
ТИП ДОРОЖНОГО ПОКРИТТТЯ

ОСЬ ТРАНСПОРТА

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aeolus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Стан | Новий |
| Ширина шини | 295 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс швидкості | M |
| Індекс навантаження шини | 154/149 |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Вид шини | Радіальна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
- Ціна: 15 560 ₴


Відправка з 09 червня 2026
