Сільхозо шини 6.00-16 88A6 OZKA KNK-50 6PR TT
Модель KNK-50 від турецького виробника ÖZKA вже давно відома аграрним підприємствам у всьому світі, поєднує в собі високу якість і доступну ціну. Має класичний малюнок підвищеної прохідності класу R-1 з достатньою глибиною й насиченістю, що дає певні переваги.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Високі показники зчеплення, тяги та прохідності
- Низький коефіцієнт питомого тиску на ґрунт
- Спеціальна геометрія блоків покращує самоочищення шини
- Посилений нейлоновий і сталевий каркас забезпечує міцність і стійкість до проколів
- Дизайн малюнка передбачає рух будь-яким типом дороги (земля, пісок, асфальт тощо)
ЗАСТОСУВАННЯ

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ozka Lastik |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Ширина шини | 6" |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Камерна "TT" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴





