Шини для спецтехніки 340/80-18 (12.5-18) 143A8 MICHELIN Power CL R-4 TL

Шини для спецтехніки 340/80-18 (12.5-18) 143A8 MICHELIN Power CL R-4 TL
MICHELIN POWER CL R-4 INDUSTRIAL & OTR TIRES
![]()
Модель Power CL від виробника Michelin має малюнок протектора підвищеної прохідності класу R-4. У конструкції шини використовується міцний діагональний каркас посилений сталевими нитками. Ця модель розроблена для експлуатації на будівельній, комунальній, вантажній та іншій техніці використовуваною в сільському господарстві та будівництві. Спрямований малюнок протектора забезпечує чудове зчеплення та високі показники тяги. Завдяки постійному контролю якості та використанню якісних матеріалів під час виробництва шини Michelin демонструють гарну зносостійкість, стійкість до проколів і пошкоджень, високу несну здатність. Модель Power CL R-4 — це якісні шини розроблені для роботи у важких умовах— це Ваш правильний вибір, який задовольнить усі потреби Вашої техніки. Шини підходять для всіх різновидів земляних робіт, а також навантажувальних/розвантажувальних операцій для такої техніки, як-от телескопічні навантажувачі, компактні навантажувачі й екскаватори-навантажувачі.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Універсальність експлуатації
- Малюнок підвищеної прохідності класу R-4
- Міцний каркас посилений сталевими нитками
- Полегшена безкамерна конструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Michelin |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип | Шина |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Ширина шини | 340 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 143 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадочний діаметр шини | 18" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 1006 мм |
| Глибина протектора | 24 мм |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
- Ціна: 26 640 ₴


Відправка з 28 квітня 2026
