Шины для спецтехники 500/70 R24 (19.5LR24) 164A8 CEAT LOADPRO BIAS *SB TL
LOADPRO BIAS / LOADER - GRADER
![]()
Модель LOADPRO розроблена та призначена для задоволення потреб у якісних шинах, які використовуються на різній спеціалізованій техніці, кранах, пожежних і аварійно-рятівних машинах. Шини здатні працювати 24/7 за суворих умов експлуатації та постійних або динамічних навантажень.
*SB - "Steel Belted" — дослівно "сталевий ремінь" це маркування означає, що шина вирізняється наявністю посиленого металокорду та забезпечує шині підвищені показники вантажності та міцності.
Параметри швидкості та вантажності відрізняються для різної техніки. (Див. специфікацію)
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Універсальний малюнок протектора підвищеної прохідності
- Міцна конструкція стійка до проколів, порізів і відколів
- Універсальність експлуатації на спеціалізованій техніці
- Гарантия от производителя на 5 років

ЗАСТОСУВАННЯ
- Екскаватор
- Навантажувач
- Телескопічний навантажувач
- Малогабаритні грейдери
- Різальна спецтехніка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CEAT |
| Країна виробник | Індія |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Ширина шини | 500 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 164 |
| Індекс швидкості | A8 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Посадочний діаметр шини | 24" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Спецтехніка |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Тип шини для спецтехніка | Безкамерна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 150 ₴




