Сільхоз шини 5.00-10 (140-254) 51A6 ROSAVA Ф-292 НС2 ТТ (з камерою)
Шина діагональної конструкції, з універсальним V-подібним малюнком типу "ялинка". Призначена для експлуатації на м'яких ґрунтах. Має високі показники прохідності, зчеплення й добре самоочищається. Високі блоки протектора так само забезпечують прохідність. Глибина протектора 15 мм. Шина виготовляється з високоякісної сировини, завдяки чому має стійкість до зношування та підвищених навантажень, чого не можуть запропонувати аналоги конкурентів. Блоки протектора м'які та еластичні. Міцний 2-шаровий каркас, стійкий до бічних порізів, проколів, що дає змогу безпечно переміщатися по кам'янистому ґрунті та лісовим просікам із гілками, що опалилися. Каркас покришки зібраний із застосуванням текстильної кардової тканини та витримує корисне навантаження до 195 кг.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Діагональна конструкція, універсальний малюнок
- Малюнок протектора підвищеної прохідності типу "ялинка"
- Глибокий протектор — 15 мм
- Комплектується камерою
ЗАСТОСУВАННЯ
Шина встановлюється на провідні та опорно-несні колеса сільськогосподарської техніки: мотоблоки, сітківниці, мотокультиватори, мотокосилки та ін.
- Мотоблоки: Sadko M-1265PRO, FORTE HSD1G, "Зубр" и др
- Селялки СУПН-8 для опорно-приводного колеса та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosava |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Діагональна |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Тип | Камерна "TT" |
| Посадковий діаметр шини | 10" |
| Ширина шини | 5" |
| Індекс навантаження шини | 51 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Діаметр колеса/диска | 10" |
| Дополнительные характеристики | |
| Вісь | Провідна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр шини | 504 мм |
| Обід рекомендований | 4.00 E |
| Ширина профілю | 135 мм |
- Ціна: 1 700 ₴



