Шини для спецтехніки 29.5 R25 TRIANGLE TL538S+ L5 ★★ TL (навантажувач, грейдер, бульдозер)
Індустріальні шини. Застосовуються на будівельній, дорожній, комунальній, кар'єрній техніці. Мають надглибокий рисунком протектора класу L-5 для роботи у важких умовах і максимального зчеплення на м'яких ґрунтах. Забезпечує гарні тягові властивості для виконання різних завдань. Модель TL538S+ має радіальну конструкцію, яка добре протистоїть проколам і порізам.
ОСОБЛИВОСТІ Й ПЕРЕВАГИ
- Радіальна конструкція
- Надглибокий малюнок протектора
- Призначена для роботи у важких умовах
ЗАСТОСУВАННЯ
- Навантажувач
- Грейдер
- Скрепер
- Землійна техніка
- Кар'єрна техніка
- Екскаватори
- Екскаватори навантаження


ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Глибина протектора — 94 мм
- Максимальне навантаження — 22400/14000 кг
- Тиск — 650/525 кПа
- Максимальна швидкість — 10/50 км/год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triangle |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина шини | 29.5 |
| Призначення | Спецтехніка |
| Посадковий діаметр шини | 25" |
| Діаметр колеса/диска | 25" |
| Основні атрибути | |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Повнопрофільна шина | Так |
| Посадочний діаметр шини | 25" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 670 ₴




