Вантажні шини 295/80 R22.5 152/149K SAILUN City Convoy 18PR TL
Вантажні шини 295/80 R22.5 152/149K SAILUN City Convoy 18PR TL
City Convoy - універсальна шина для міського використання на пасажирських автобусах, а також для регіонального застосування на дорогах із гарним покриттям. Широкі об'ємні канавки та дрібні ножові прорізи забезпечують ефективне відведення води з плями контакту шини, у такий спосіб підвищуючи безпеку під час руху. Так само такий тип малюнка дає змогу домогтися нижчого рівня шуму, що позитивно позначається на комфорті.
Особливості та переваги:
- Ребра протектора покращують зчеплення в умовах мокрої дороги і дають шині впевнено тримати автомобіль на дорозі, цим забезпечуючи курсову стійкість і безпеку.
- Дрібні ножові прорізи на протектора зменшують ймовірність виникнення аквапланування, а спеціально підібраний компаунд шини ефективно протистоїть нагріванню, а отже, збільшує шортість шини.
- Низький опір коченню, допомагає заощаджувати паливо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sailun |
| Стан | Новий |
| Вид шини | Радіальна |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Ширина шини | 295 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 152/149 |
| Індекс швидкості | K |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 710 ₴


Відправка з 14 травня 2026
